Zakopane to miejsce magiczne, dynamiczne i gościnne z jednej strony, a z drugiej – spowite aurą artystycznej bohemy. Taka jest też nasza willa. Zależy nam, by Państwo osobiście przekonali się, czym jest prawdziwa gościnność i żywa kultura góralska, a jednocześnie, poczuli się w Willi Malinowej jak w domu.

W architekturze Willi łatwo odnaleźć silne wpływy stylu zakopiańskiego, które uzupełniliśmy nowoczesnymi dodatkami. Wszystko zachowane jest w minimalistycznej i przytulnej estetyce, pełnej lokalnych akcentów oraz naturalnych materiałów takich jak drewno czy owcza wełna.

Willa Malinowa położona jest w zacisznej części Zakopanego, w połowie drogi między malowniczą Doliną Strążyską a najstarszą ulicą w mieście – Kościeliską. Wystarczy jednak wybrać się na zaledwie dziesięciominutowy spacer, by znaleźć się na Krupówkach, czyli w samym sercu stolicy polskich Tatr. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, kawiarnio-cukiernia, apteka, kiosk, regionalne karczmy i klimatyczne restauracje.

Niezależnie od tego, czy w Zakopanem poszukują Państwo sportowych wrażeń, artystycznych inspiracji czy chwili wytchnienia od dnia codziennego – jesteśmy przekonani, iż chwile spędzone w progach Willi Malinowej będą niezapomniane.

Zapraszamy!

Willa Malinowa
Willa Malinowa - pokój
Willa Malinowa - detale wnętrz