1. Zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznie pod numerem 506 670 444 lub wysyłając zamówienie na maila info@willamalinowa.pl

2. Rezerwacja nosi miano gwarantowanej na podstawie wpłaty zadatku w wysokości 30 – 50% łącznej wartości zamówienia w terminie ustalonym przez Willę Malinowa. Wysokość zadatku zależy od terminu oraz długości pobytu.

3. Zadatek nie podlega zwrotowi przy rezygnacji z pobytu w czasie krótszym niż 30 dni przed planowanym terminem przyjazdu.

4. W przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w trakcie trwania doby hotelowej, Willa Malinowa nie zwraca opłaty za daną dobę hotelową.

5. Uregulować należność za pobyt można przelewem na konto przed terminem przyjazdu lub gotówką czy kartą na miejscu w dniu przyjazdu.

6. Opłata miejscowa pobierana jest na miejscu gotówką – 2,00 zł za osobę za dzień.

7. Gości planujących przyjazd w późnych godzinach prosimy o uprzedzenie telefoniczne w celu nadania jednorazowego Kodu Dostępu do Willi.

8. Doba hotelowa rozpoczyna się o 14.00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 12.00 w dniu wyjazdu.

9. Zgubienie Karty Dostępu do pokoju należy niezwłocznie zgłosić w recepcji lub pod numerem 506 970 444. Koszt zaprogramowania nowej Karty Dostępu wynosi 50zł, a w godzinach nocnych 100zł.

10. Willa Malinowa nie akceptuje pobytu ze zwierzętami.